Darmowy test Data Śmierci na Telefon

Czy jesteś na tyle odważny, aby wykraść tajemnicę dotyczącą Twojego końca? Każdy dzień to nie tylko wyzwanie, ale również dążenie do kresu. Czy nie lepiej wiedzieć, kiedy on nastąpi i odpowiednio przygotować się do niego? Ale zaraz! Kto powinien poinformować Cię o tej niewątpliwie jednej z najważniejszych dat w Twoim życiu? Wróżka? Jasnowidz? A może skorzystać samemu z talii tarota? Nic bardziej mylnego, teraz nawet nie musisz szukać odpowiedniej osoby, jak również wychodzić z domu. Wystarczy, że wypełnisz w prawidłowy sposób DATĘ ŚMIERCI. Jak to zrobić?

Wystarczy, że ściągniesz darmowe gry na telefon. To proste, a jednocześnie zdecydowanie mniej krępujące wyjście i z całą pewnością znacznie tańsze. Dlatego właśnie, jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci, wystarczy, że poszukasz odpowiedniego programu, w tym przypadku powinieneś szukać Daty Śmierci.

Każdy niemal chce wiedzieć, kiedy skończy swój żywot tutaj, na ziemi. Ta wiedza do niedawna była jedynie dla wybranych, aktualnie możesz i Ty sprawdzić swoją datę. Jak to możliwe? Program – jak niesie legenda – powstał dla jednego z towarzystw ubezpieczeniowych w USA. Dzięki niemu prawdopodobnie osiągało ono wyjątkowo dobre wyniki, a jego akcje nigdy nie traciły na wartości.

Data Śmierci to test tylko i wyłącznie dla osób odważnych, o otwartym umyśle, nie bojących się. Dzięki gry za darmo, możesz i Ty już dziś stać się jej posiadaczem. Co więcej, w każdym momencie możesz sprawdzić, kiedy nadejdzie Twoja chwila pożegnania się z rzeczywistością, jaką znasz! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.