Super Detektor za darmo na telefon

Super detektor to jedna z najnowszych propozycji od firmy Wapster – tym razem nie jest to jednak gra, a naprawdę rozbudowana aplikacja, która na dobrą sprawę łączy w sobie funkcjonalność ośmiu niezależnych programów przygotowanych na telefony komórkowe. Najlepsze jest jednak to, że możesz ją mieć całkowicie za darmo – wystarczy, że wejdziesz na stronę Super Detektor i podasz swój numer telefonu. Po kilku chwilach na Twoim telefonie pojawi się zwrotna wiadomość z linkiem do pobrania gry z sieci. Jeśli Twój telefon obsługuje Javę, a w dodatku ma kolorowy wyświetlacz oraz aparat to możesz być pewien, że Super Detektor bez większych problemów wystartuje na Twoim aparacie telefonicznym.

Co do funkcjonalności aplikacji, zapiera ona dech w piersiach! Wykrywacz kłamstw, kontroler poziomu alkoholu we krwi, skaner sprawdzający obecność i natężenie paranormalnych zjawisk, miernik fetoru, aplikacja odpowiadająca za analizowanie oddechu i wyziewów. Nie jest to oczywiście wszystko! Super Detektor posiada także prawdziwy i całkowicie unikatowy Tester Miłości, który wskaże Twojego przyszłego partnera albo partnerkę. SEKS-Test powie Ci jak ponętnie dzisiaj wyglądasz oraz kto ma największą ochotę, aby się z Tobą przespać.

Nie możesz przegapić tej niepowtarzalnej okazji! Super Detektor to potężna aplikacja mieszcząca w sobie funkcjonalność ośmiu innych i to całkowicie za darmo. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących aplikacji przygotowanej przez firmę Wapster, zapoznać się z regulaminem, czy też po prostu sprawdzić, na jakich telefonach działa Super Detektor odwiedź jego oficjalną stronę internetową. Musisz się jednak pośpieszyć! Promocja może skończyć się w każdej chwili i nie zdążysz załapać się na w pełni darmowego Detektora! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.