Gra Diamenty za darmo na twój telefon

Diamenty to kolejny tytuł wyprodukowany przez Wapster na telefony komórkowe, który zaczyna robić wśród nastolatków i młodszych użytkowników przenośnych aparatów telefonicznych ogromną furorę. Zasady gry jak i jej przebieg jest naprawdę bardzo proste. Przed naszymi oczami pojawia się bowiem plansza różnokolorowych diamentów, które ułożyć musimy według kolorów i kształtów w linie oraz segmenty dzięki czemu doprowadzamy do ich usunięcia z planszy, pojawienia się kolejnych, a co najważniejsze zdobywamy kolejne punkty.

Twórz jak najdłuższe linie diamentów, przemyśl każdy ruch tak aby powstało jak najdłuższe „combo”, przechodź kolejne poziomy i stań się mistrzem Diamentów. Rywalizuj ze znajomymi oraz kolegami starając się osiągnąć najlepszy wynik, którego nikt nie będzie umiał pobić.

GraDiamenty to na pierwszy rzut oka bardzo prosta gra, jednak kiedy po raz pierwszy uruchomisz ją na swoim telefonie przekonasz się, że jest bardzo wciągająca i stracisz przy niej wiele godzin. W Diamenty możesz grać wszędzie – w kolejce do sklepu, na dworcu autobusowym, w tramwaju i wszędzie tam gdzie zależy Ci na zabiciu przeciągającego się czasu oraz nudy.

Najważniejsze jest to, że każdy może grać w Diamenty za darmo! Dzięki temu gra w tak krótkim czasie zdobyła bardzo dużą popularność.

Grając dłużej w Diamenty zauważysz, że rozgrywka staje się coraz bardziej skomplikowana i rozbudowana, każdy kolejny poziom będzie stawiał przed Tobą zadania, które musisz zrealizować (ułożenie specjalnej sekwencji kamieni, zdobycie określonej liczby punktów w danym czasie itd.), dzięki czemu gra praktycznie nigdy się nie znudzi.

Wejdź i pobierz gra diamenty już teraz, podaj swój numer telefonu i czekaj na zwrotną wiadomość WAP z linkiem do pobrania aplikacji z serwera. Nie musisz się obawiać, że Twój telefon nie będzie chciał uruchomić gry – wystarczy, że posiadasz kolorowy wyświetlacz oraz obsługę JAVY. Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.