Gra Kreatorka Mody za darmo na twój telefon

Czy nie marzyłaś nigdy o tym, aby projektować ubrania, według własnej wizji oraz pomysłu? Czy nie chciałabyś zabłysnąć na światowych wybiegach i zyskać tytuł światowej sławy kreatorki mody? W realnym życiu jest to z pewnością trudne do zrealizowania, dzięki nowej grze Wapstera przeznaczonej na telefony komórkowe jednak jak najbardziej możliwe i to całkowicie za darmo!

Kreatorka Mody to jedna z najnowszych propozycji polskiego producenta jednych z najlepszych i najpopularniejszych dzwonków, tapet oraz gier dedykowanych właśnie na mobilne aparaty telefoniczne. Aby przenieść się do wielobarwnego świata pełnego ubrań, znanych ludzi i pięknych modelek wystarczy odwiedzić stronę grakreatorkamody.pl i podać swój numer telefonu. W wiadomości zwrotnej otrzymasz bezpośredni odnośnik do pliku, który pobrać możesz na komórkę. Nie płacisz za nic, gra jest całkowicie darmowa (nie wliczając oczywiście kosztów transmisji danych według taryfikatora Twojego operatora sieciowego). Jeśli standardowe tryby gry to dla Ciebie i tak za mało to masz możliwość poszerzenia jej funkcjonalności oraz zdobycia dodatkowych, wirtualnych pieniędzy poprzez wysłanie premiowanych wiadomości tekstowych (ich koszt w zależności od specjalnej usługi wahał będzie się od jednego do kilku złotych – nie jest to więc dużo).

Jak przystało na grę firmy Wapster, liczyć możesz na szereg rozbudowanych funkcji oraz dodatkowych możliwości. Chwal się swoimi unikatowymi kreacjami przed znajomymi, rywalizuj z innymi projektantkami, wystawiaj na sprzedaż najlepsze ze stworzonych przez Ciebie ubrań i zarabiaj pieniądze na finansowanie kolejnych projektów oraz życia w dynamicznym i pełnym wyzwań świecie mody.

Nie zapominaj o zadaniach, które stawia przed Tobą gra – są one bowiem bardzo łatwym sposobem na zdobycie dodatkowych funduszy, odblokowanie ciekawych opcji oraz szybki przyrost poziomu doświadczenia. Im większy masz poziom tym więcej zarobić możesz na swoich ciuchach!

Kreatorka Mody to gra dopasowana praktycznie pod każdy model telefonu – wystarczy, że posiadasz kolorowy wyświetlacz oraz obsługę apletów Javy i będziesz mogła rozpocząć swoją przygodę z jednym z ciekawszych tytułów przeznaczonych głównie dla dziewczyn, który ukazał się na telefony komórkowe w ostatnim czasie!

Na co jeszcze czekasz? Wejdź już teraz na grakeatorkamody.pl i pobierz aplikację! Producent gwarantuje Ci wiele godzin wspaniałej i niekończącej się rozrywki, a dzięki możliwości rywalizowania i komunikowania się z innymi graczami poprzez sieć jeszcze większa dawkę atrakcyjności oraz grywalności. Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.