Magiczna Rybka Gra za darmo na telefon

Ile razy marzyłeś o tym, aby złapać złotą rybkę i wypowiedzieć swoje trzy, najskrytsze marzenia? Teraz masz możliwość grania w grę, w której magia i niezwykłość będą się łączyć właśnie z opieką nad licznym gronem rybek. Jak to możliwe? Okazuje się, że czarodziej przemienił zwyczajną, niczym się nie wyróżniającą sadzawkę w iście magiczny staw. Co więcej, porzucił ją, zatem musi znaleźć się bohater, który zaopiekuje się jego mieszkańcami. Czy to będziesz właśnie Ty?

Darmowe gry na telefon rzadko kiedy zachwycają doskonale, wręcz perfekcyjnie wykonaną grafiką. W tym przypadku jest jednak inaczej. Możesz przenieść się w miejsce nie tylko wyjątkowe, magiczne, ale również bardzo barwne i cieszące oko. A misja? W tym przypadku polega jedynie na oddaniu się całkowitej zabawie. I tak, gracz otrzymuje do swojej dyspozycji wędkę, jak również ma możliwość zdobycia dodatkowych, atrakcyjnych akcesoriów. Ponadto, nieodłącznym atrybutem wszystkich jego wycieczek po magicznej krainie jest – jak można się domyślić – różdżka. To właśnie ona pomaga przenieść się w inne miejsca, jak również opiekować się stawem.

Wszystkie darmowe gry to świetna zabawa. Ta jednak zdecydowanie wyróżnia się spośród dostępnych na rynku głównie niezwykłymi, kolorowymi motywami, które jednoznacznie kojarzą się z latami dzieciństwa. Jeżeli ponownie – tak, jak niegdyś – chcesz przeżyć wyjątkową przygodę, która będzie nie tylko iście baśniowa, ale w której będzie można również miło spędzić czas na łowieniu rybek, to nie wahaj się! Prawdopodobnie nie znajdziesz lepszej gry niż właśnie ta, która daje Tobie gwarancję dobrze spędzonego czasu!

Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.