Magiczy Totem Gra za darmo na telefon

Czy zagrywałeś się kiedyś w Tetrisa? Uważasz, że to wspaniała gra, nad którą można było spędzić bardzo długie godziny? To dzisiaj spróbuj czegoś jeszcze lepszego! Magiczny Totem to gra przede wszystkim dla wszystkich maniaków gier logicznych. Świetne, wyszukane zagadki nie pozwolą Tobie w szybki sposób zakończyć rozgrywki zwycięstwem. Musisz być na każdym kroku niezwykle sprytny i wykorzystywać swoje umiejętności analitycznego myślenia. Tylko w ten sposób zdobędziesz magiczny i zarazem złoty posążek, czyli tytułowego Totemu. Droga do niego jest jednak kręta i pełna pułapek!

Tak, jak wszystkie darmowe gry na androida, tak i ta jest niezwykle ciekawa. Powinieneś wiedzieć, że czekają na Ciebie tutaj dziesiątki poziomów, a także długie, pasjonujące godziny gry, które ostatecznie pozwolą Tobie na zdobycie Totemu i stanie się bogatym!

Na co jednak musisz uważać przez całą grę?

Pułapek na swojej drodze znajdziesz całkiem sporo. Jednym będziesz musiał poświęcić całkiem dużo czasu, inne będą banalnie proste. Ale uważaj! Lepiej być ostrożnym! Tylko w ten sposób na pewno zdobędziesz swoje trofeum.

Magiczny Totem to rozrywka zarówno dla młodszych, jak i starszych osób, które uwielbiają logiczne zagadki i wykorzystywanie swojego umysłu w taki właśnie, kreatywny sposób. Darmowe gry takie choćby jak Magiczny Totem pozwalają wszystkim graczom właśnie na to. Jeżeli zatem i ty chcesz się zmierzyć sam z sobą, nie zastanawiaj się i już dziś podejmij wyzwanie! Sprawdź, w jak krótkim odstępie czasu zdobędziesz tytułowy Totem! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.