Darmowa Gra do komórki MissWapster

Misswapster to wystrzałowa gra specjalnie dla dziewczyn! Jeśli lubisz się stroić, dobierać wyjątkowe dodatki, bawić się kolorami, to rozrywka idealna dla Ciebie! Wybierz, jaką chcesz Miss i zostań jej najlepszą przyjaciółką. Bądź przy niej na każdym etapie życia –codziennie wybieraj dla niej stroje, zabieraj ją na zakupy. Jeśli tylko chcesz, wyślij ją do pracy albo zdecyduj, w jakim kierunku ma ona doskonalić swoje umiejętności. Możesz zrobić bardzo wiele, by Twoja Miss była najlepsza w jakichś zadaniach. Może wybierzecie się razem do biblioteki? Czy może wolisz zabawę w dyskotece aż do rana? A może najlepszą rozrywką dla Was będzie wspólna zabawa w gry?

Na pewno nie zabraknie Ci sukienek, koszulek, bluzeczek i bluz oraz różnego typu dodatków – biżuterii i torebek. Wybieraj obuwie, jakie chcesz. Dobieraj fryzury do aktualnego humoru. Twoja Miss może mieć włosy upięte w różny sposób. Wystarczy, że wybierzecie się razem do fryzjera.

Nie chcesz, by Twoja Miss się nudziła? Poznaj ją z innymi osobami! Być może znajdziesz bardzo dobrą przyjaciółkę. Czekasz na miłość? Również i ona może przyjść do Ciebie i Twojej Miss. Spędzaj czas ze swoim chłopakiem, a potem wybierz się do supermarketu, domu mody, banku, czy klubu fitness. Rób wszystko to, na co masz ochotę i spraw, że Twoja Miss będzie naprawdę szczęśliwa. Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.