Rengen do twojej Komórki za Darmo


Czasami spotkanie towarzyskie jest na tyle nudne, że trzeba coś zrobić, by je odmienić. Jak sprawić, by poruszyć otoczenie, sprawić im taką radość, aby była ona udziałem wszystkich do końca wieczora? By wzbudzić ogólne zadowolenie? Na pewno niezawodnym sposobem jest gra rentgen. To aplikacja, która pozwala prześwietlać wszystkich, niezależnie od wieku, wyglądu, czy tego, czy jest zima, czy lato.

Rengen w telefonie prześwietli zarówno odsłonięte dłonie, jak i zasłonięte kolana. Wystarczy przesunąć komórką nam danym fragmentem ciała, by zauważyć, co się w nim kryje. Może ukażą się nam śruby w kolanach? Być może ogólną radość wzbudzą czipy w głowie? Chcesz zobaczyć, jak prezentuje się pęknięta kość? Ta aplikacja potrafi bardzo wiele. Wysokiej jakości zdjęcia zdumiewają swoją realnością. Są tak rzeczywiste, że aż do złudzenia prawdziwe.

Odmień swój nudny telefon i stań się gwiazdą wieczoru! Zaszokuj wszystkich i wzbudź ogólne zainteresowanie! Na pewno nie będziesz żałował tego wyboru! Bardzo polecamy! Aplikację ściągniesz całkiem za darmo. Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.