Darmowa Gra do komórki Odpicuj Fure

Gra, obok której żaden młody mężczyzna nie może przejść obojętnie. Idealne centrum rozrywki dla każdego, kto kocha cztery kółka! To nie tylko sposób na niezapomnianą zabawę, ale również na wyróżnienie Cię z tłumu. Spraw, aby dziewczyny nie mogły oderwać od Ciebie wzroku, by kumple patrzyli z zazdrością. Możesz w końcu spełnić swoje marzenia o sprawnym i funkcjonalnym aucie. Niech jego piękne wykończenie zachwyca, a niesamowity kształt rozpływa się w powietrzu. Możesz jechać tak szybko, jak pozwala autko, ale możesz również zaprezentować je wszystkim naokoło. Odpicuj bryki, tak, by stały się one królami szos! Wystarczy, że ściągniesz tę niesamowitą grę na komórkę! Możesz ją mieć całkiem za darmo

Odpicuj Furę to gra, którą może polubić każdy. Jej funkcjonalność jednak została stworzona z myślą o chłopakach i to przez nich z pewnością zostanie ona przyjęta z pełną satysfakcją. To najlepsza konkurencja dla rozrywki, którą oferuje Drag Racer. Pozwala całkowicie zmieniać zwykłe samochody, czyniąc je niesamowitymi maszynami. Gwarantuje opracowania każdego detalu, dbałości o każdy szczegół! Zmieniać można następujące modele samochodów, na przykład BMW M3, Nissan GTR, Porsche GT3, Golf 3, Focus RS. Grając w tę grę, masz możliwość poznania świata motoryzacji od wewnątrz! Każdy samochód ma ponad milion dodatków i części! Poznanie zasad nim kierujących jest na wagę złota!

Na czym polega gra? Przede wszystkim na wykonywania konkretnych zadań, którym sprostanie da możliwość osiągnięcia kolejnych korzyści w grze. Ponadto można po odpicowaniu bryki, wziąć udział w wyścigach i zgarnąć główną nagrodę. Potem wygrane pieniądze przeznaczyć na nowe części i bawić się dalej, aż staniesz się prawdziwym mistrzem! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.