Operacja Rzeka Gra za darmo na telefon

Gra Operacja Rzeka to przede wszystkim wyzwanie dla prawdziwych bohaterów, którzy nie boją się podniebnych akrobacji, jak i przebywających na ziemi przeciwników. Wszystkie gry za darmo, podobnie, jak Operacja Rzeka, zachwycają różnorodnością gadżetów, które można zdobyć. Nie inaczej jest w tym przypadku! Jako pilot, będziesz musiał zadbać o wyczyszczenie terenu z wrogów. Możesz przy tym usuwać zarówno wszystko to, co się rusza, jak również elementy stałe, dzięki czemu zdobędziesz dodatkowe punkty i doświadczenie.

Do Twojej dyspozycji będzie również wiele przydatnych opcji, jak choćby turbo czy też niezbędna w takich właśnie akcjach amunicja. Dzięki temu żaden wróg na horyzoncie nie będzie stanowił dla Ciebie niebezpieczeństwa, nie będziesz musiał się obawiać o swoje bezpieczeństwo.

Jako pilot jednak będziesz musiał zmierzyć się nie tylko z wrogiem czyhającym na chwilę Twojej nieuwagi, ale przede wszystkim z ewentualnym brakiem paliwa. I właśnie dlatego, jeszcze przed startem zadbaj o pełen bak. Tylko dzięki temu będziesz mógł spełnić swoją misję! W przeciwnym razie, gdy nie znajdziesz odpowiedniego paliwa, staniesz się łatwym łupem dla swoich wrogów, których przecież ostatecznie zamierzasz pokonać!

Gry za darmo na androida to również Operacja Rzeka. Kto powinien spróbować swoich sił? Przede wszystkim każdy bohater oraz Ci, którzy zagrywali się całymi dniami w River Raid. Tym jednak razem producenci zadbali również o atrakcyjność gry. Dodatkowe gadżety sprawiają, że gracz może być zaskoczony, a misja wydaje się być tym bardziej kusząca! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.