Owocowe Bąbelki Gra za darmo na telefon

Jeżeli godzinami zagrywałeś się w takie gry, jak: Kulki czy też Bubble Blaster, to koniecznie powinieneś skusić się na owocową zabawę! Tym razem Twoje zadanie będzie polegać na eliminowaniu tych samych kolorowych owoców za pomocą wyrzutni. Tradycyjnie będzie odbywało się to za pomocą wyrzutni, niemniej w tej wersji obsługuje ją uśmiechnięty i sprytny małpiszon. Czy pomożesz mu wygrać?

Darmowe gry na telefon, w tym również Owocowe Bąbelki to świetna zabawa przede wszystkim dla tych wszystkich, którzy chcą wypróbować swoje umiejętności. Ta gra wymaga nie tylko dobrego wzroku, ale również szybkości w palcach i odrobiny sprytu. Nie możesz się doczekać zmierzenia z czasem? Nic dziwnego! Tutaj przede wszystkim on jest Twoim przeciwnikiem! Więcej, ta gra nie jest jedną z tych, w jakie zagrywałeś

się dotychczas. To coś zupełnie wyjątkowego, przede wszystkim z uwagi na fakt, iż do swojej dyspozycji dostajesz supermoce i cenne trofea. Więcej, masz również możliwość zdobycia rankingu, a różne tryby gry nie pozwolą się Tobie nigdy nudzić. I to właśnie odróżnia ją od wszystkich poprzednich wersji gier. I uważaj tylko, aby nie pozostać w owocowej krainie już na zawsze – te darmowe gry na telefon wciągają jak żadne inne! Owocowe Bąbelki to gra, w którą można zagrywać się długie godziny. Kolejne etapy, plansze i jedno, zawsze takie samo wyzwanie – oto, co nie pozwoli i Tobie oderwać palców od ekranu telefonu. Dodatkowo zachęca fakt, iż to darmowe gry na androida, zatem w świat owocowych bąbelków można wejść w każdym momencie i to bez jakichkolwiek opłat. Jeżeli jesteś zainteresowany, zacznij już dziś! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.