Piardofon na Telefon za darmo

Dzięki Piardofonowi będziesz mógł zrobić niezły kawał swojemu znajomemu i sprawić, że spali się ze wstydu. Nie jest to może jaki wyszukany rodzaj żartu, jednak z całą pewnością wzbudzi śmiech wszystkich zgromadzonych wokół! Jak sama nazwa wskazuje Piardofon będzie przede wszystkim świetnie imitował odgłos ludzkiego pierda, oprócz tego czasami może beknąć, a nawet puścić pawia. Najlepsze jest to, że wszystko to zrobić można z całkowitego ukrycia – aplikacja bowiem posiada minutnik, który daje Ci możliwość ustawienia czasu, w którym dany dźwięk ma zostać odtworzony.

W obecnej wersji Piardofona wprowadzona została aktualizacja, dzięki której wybrany, obleśny dźwięk możesz wysłać w postaci MMS-a bezpośrednio na telefon znajomego – otrzymujesz pełną gwarancję jego ogromnego szoku oraz jednoczesnego zażenowania.

Piardofon podobnie jak inne aplikacje i gry Wapster bardzo popularne w ostatnim czasie, jest całkowicie darmowy – za jego pobranie nie musisz płacić nic (nie wliczając oczywiście kosztu transferu danych z Internetu). Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.