Pyton Super Wąż Gra za darmo na telefon

Chcesz pograć w gry darmowe, które nie tylko będą ciekawe, ale jednocześnie odwoływały się do kultowych gier i cieszyły oko dobrze wykonaną grafiką? Jeżeli tak, to powinieneś spróbować czegoś nowego. O czym mowa? O Pyton Super Wąż!

Tym razem Twoje zadanie to nie dokarmianie szarego węża również szarymi kwadracikami. Tutaj otrzymujesz znacznie więcej. Przede wszystkim tytułowy Pyton Super Wąż krąży po zielonym ogrodzie, oglądając się bacznie za czymś, co świetnie będzie nadawało się na popołudniową przekąskę. Co mu zaproponujesz, aby urósł i znacznie się wydłużył? Może będą to smakowite, czerwone jabłuszka? A może skorzystasz z dodatków i zamówisz dla mieszkańca ogrodu coś znacznie bardziej smakowitego? Twoje możliwości są praktycznie nieograniczone i tylko od Ciebie i Twoich ruchów zależy, na co się zdecydujesz. Pamiętaj jednak, że darmowe gry na telefon to nie tylko ciężka praca! I dlatego też będziesz musiał wysilić się nieco by zabawić swojego Pytona. Okazuje się bowiem, że ma on – poza przekąskami – również ochotę na dużą dozę dobrej, a nawet wyśmienitej, zabawy!

Jesteś przekonany, że warto tak spędzić swój czas? Pyton Super Wąż z pewnością pokaże Tobie, kiedy będzie zadowolony z wysiłków, które podejmujesz, aby go uszczęśliwić!

Gra zdecydowanie przeznaczona jest dla wszystkich miłośników sunącego po ekranie, kultowego węża. Poczuj ponownie smak dzieciństwa w znacznie lepszej jakości! Tylko teraz masz tak wielką możliwość ponownie hodować okazałego węża, a Twoja mama z pewnością nie będzie miała nic przeciwko! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.