Roślinki kontra Duchy Gra za darmo na telefon

Każdy, kto pomagał roślinkom w walce z robalami wie, że ich spokój ponownie został zakłócony! Oto, na zielonym poletku, na którym rosną roślinki pojawiły się białe zjawy! Duchy zaatakowały z całą swoją mocą, a przerażone roślinki nie mogą skupić się na wzroście i obawiają się o swoje pole, jak i siebie. Dodatkowo, ich przywódca – kaktus Kakto jest zmęczony i musi znaleźć swojego zastępcę, kogoś, kto podejmie się trudu walki z upiorami, a przede wszystkim kogoś bardzo odważnego. Czy nie będziesz się bał i podejmiesz wyzwanie?

Darmowe gry na telefon oferują wyjątkowo wiele każdemu graczowi. W tym wypadku otrzymasz możliwość grania na wielu planszach i w wielu trybach, co zapewni Tobie wiele godzin dobrej zabawy. Dodatkowo, barwna grafika z pewnością się Tobie spodoba i będzie motywowała do dalszych trudów. A czy ośmielisz się dać duchowi z przysłowiowego liścia? Jeżeli tak, to roślinki z pewnością odzyskają swoje poletko i będą mogły w dalszym ciągu rosnąć. Wszystko jednak zależy od Ciebie. Nie tylko musisz porzucić swój strach przez duchami, ale również obmyślić plan, który pozwoli Tobie w odpowiedni sposób rozprawić się ze zjawami, które zakłócają spokój zielonych roślinek. To niezwykle ważne, gdyż inaczej możesz zostać pokonany i zawieść swoich podopiecznych!

Chcesz sprawdzić się jako bohater? A może marzy się Tobie kolejne wyzwanie? Jeżeli tak, to nie wahaj się! Roślinki, czyli gry za darmo, potrzebują Twojej nieocenionej pomocy w walce z upiornymi zjawami, które pojawiły się na polu i zakłócają ich spokój. Tylko ty możesz je uratować! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.