Roślinki kontra Robale Gra za darmo na telefon

Roślinki vs Robale to wyjątkowa gra zarówno dla dziewczyn, jak i chłopaków. Tutaj liczy się spryt i logiczne myślenie. Dzięki temu można świetnie się bawić! Ta, jak i inne darmowe gry może Ci przynieść wiele radosnych chwil. Możesz zagrywać się zarówno w autobusie jadąc do szkoły czy też na uczelnię, możesz również grać odpoczywając. W każdym momencie możesz poczuć się jak bohater i walczyć o roślinki, które muszą się bronić. A na czym dokładnie polega Twoja misja?

Walka roślinek z robalami trwa od dawna. Niestety, przewodzący roślinkom kaktus Kakto słabnie i potrzebuje godnego następcy. Ty właśnie – jako nowy strateg – będziesz musiał podjąć walkę z robalami, które zagrażają istnieniu roślinek. W ten sposób możesz przyczynić się do wzrostu swojego poletka. Zadanie nie jest jednak proste. Robale będą się usilnie bronić przed Twoimi atakami, dlatego też potrzebne jest zdecydowane działanie, które przyniesie ostatecznie oczekiwane rezultaty. Nie poddawaj się jednak – wiedz, że tylko dzięki Twojej walce będzie możliwe przywrócenie w świecie roślinek harmonii i spokoju.

Darmowe gry na telefon, jak właśnie Roślinki vs Robale, to fantastyczna przygoda, w której możesz wziąć udział. Ponadto, pamiętaj, że możesz zostać również bohaterem, przyczynić się do tego, że robale zostaną całkowicie zniszczone, a roślinki odzyskają spokój i będą mogły rosnąć w spokoju. Świetna grafika i dbałość o detale jedynie motywują do pomocy roślinkom. Jeżeli szukasz gry za darmo, która da Tobie wiele radości, to nie powinieneś się wahać i już dziś rozpocząć misję! Pamiętaj, los roślinek leży w Twoich rękach!
Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.