Strip Rentgen do twojej Komórki za Darmo


Nareszcie możesz dowiedzieć się, co mają pod ubraniem najatrakcyjniejsze dziewczyny w Twojej szkole! Możesz odkryć, kto nosi naprawdę gorąca bieliznę, a komu przydałaby się podpowiedź odnośnie typu wybieranych ciuszków. Wszystko jest możliwe, dzięki całkiem nowej aplikacji na telefon komórkowy.

Rentgen używany do tej pory tylko na lotniskach do prześwietlania zawartości toreb podróżnych, teraz jest do Twojej dyspozycji. Możesz go ściągnąć całkiem za darmo do Twojej komórki. Aplikacja pozwoli Ci zaistnieć w towarzystwie. Dzięki niej nikt nie będzie chciał być daleko od Twojego telefonu. Tam przecież, gdzie rentgen – tam jest doskonała zabawa! Zainstalowanie rentgenu, który rozbiera to również sposób na zrobienie żartu.

Wyobraź sobie, że Twój najlepszy kumpel nosi seksowną męską bieliznę, koleżanka ma nóż za podwiązką, z kolei osoba, po której najmniej byś się spodziewał pistolet w bokserkach? Być może odkryjesz, że ktoś zrobił sobie tatuaż? Sprawdź, jak wiele atrakcji kryje za sobą ta aplikacja! Bardzo realne zdjęcia dodają charakteru rozrywce! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.