Wojownicy z Ulicy gra za Darmo na twoją komórkę


Rynek gier na telefony komórkowe w ostatnim czasie rozwija się bardzo dynamicznie. Przykładem na to jest kolejny polski tytuł, cieszący się coraz większą popularnością, a mianowicie Wojownicy z Ulicy. Bazująca na zasadach i klimacie legendarnego Street Fighters gra przeniesiona została w nasze rodzime realia i uzupełniona szczyptą dobrego humoru.

Każdy nowy gracz staje przed trudnym wyborem swojej postaci – warto dobrze się zastanowić, każda z nich posiada bowiem inne umiejętności i dostosowana jest do innego stylu gry. Umiejętnie rozwijana i sterowana zawsze będzie dużym wyzwaniem i zagrożeniem dla przeciwników. Każde kolejne starcia pomaga Ci zyskać cenne doświadczenie – niezależnie czy tryumfujesz, czy też musisz pogodzić się z porażką liczyć możesz na dodatkowe punktu przybywające na pasku rozwoju Twojej postaci. W momencie kiedy stworzona przez Ciebie postać awansuje na następny level wtedy zyskuje kolejne umiejętności, czy też dostęp do coraz bardziej zaawansowanego ekwipunku. Tocz jak najwięcej walk, stawaj się coraz lepszym i startuj w turniejach oraz rozgrywkach pucharowych.

Wojownicy z ulicy to jak wielu z was z pewnością się domyśla kolejny tytuł wydany przez firmę Wapster – możemy się więc spodziewać, że w najbliższym czasie dodane zostaną kolejne postacie oraz poszerzone możliwości rozgrywki (starcia przez sieć z pewnością byłyby mile widziane przez dużą rzeszę graczy). Wapster postarał się także, aby gra dopasowana była do jak największej ilości telefonów – wystarczy, że Twoja komórka ma kolorowy wyświetlacz oraz obsługuje Javę i będziesz mógł cieszyć się wielogodzinną rozrywką z Wojownikami z Ulicy. Produkcja dopasowana została także do aparatów telefonicznych z dotykowym ekranem dla jak największej wygody każdego z graczy.

Od fantastycznej przygody ze światem ulicznych wojowników dzieli Cię tylko kilka prostych czynności. Wejdź na stronę wojownicyzulicy.pl, pobierz całkowicie za darmo wersję gry dopasowaną do Twojego telefonu i stań się jednym z najlepszych fighterów! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.