Gra za darmo na telefon Zwierzaki Atakują

Co kryje w sobie las poza tajemnicami? Okazuje się, że tutaj mają swoją siedzibę szalone zwierzątka, które postanowiły wreszcie wziąć odwet na niepokornych i psotnych misiach oraz niedźwiadkach! Czy pomożesz im? Czy pozwolisz, aby z wielką siłą wylatywały z procy i leciały prosto do celu? Jeżeli tak, to idealnie trafiałeś, gdyż stoisz przed możliwością zagrania w jedną z najpopularniejszych gier tego sezonu.

Darmowe gry na telefon aktualnie cieszą się bardzo dużą popularnością. To wynik głównie tego, że dzięki nim można zagrywać się długie godziny i to w różnych miejscach – środkach komunikacji miejskiej, na przerwach w szkole czy też nudnym wykładzie akademickim. Wszystkie one mają jednak swój cel. Decydując się na Zwierzaki Atakują, musisz wiedzieć, że cały las jest przeciwko niesfornym niedźwiadkom i to właśnie im inne zwierzęta chcą dać doskonałą nauczę. Twoje zadanie polega zaś na pomocy!

W tym przypadku będziesz musiał pomóc im w locie! I to w locie niezwykłym, gdyż leśne stworzenia postanowiły zburzyć wybudowane przez niedźwiadki budowle. Masz zatem jedyną i niepowtarzalną okazję, aby wystrzelić z procy zarówno ptaszki, jak i zająca!

Gry za darmo – w tym przypadku to liczne plansze, świetna grafika, różne tryby gry i mnóstwo godzin dobrej, intensywnej rozrywki. Jeżeli chcesz się dołączyć, nie powinieneś czekać. To idealna chwila, aby dać niedźwiadkom nauczkę i pokazać im, gdzie ich miejsce w leśnej hierarchii! Taka okazja może się już nie powtórzyć, toteż nie wahaj się i już dziś pomóż udręczonym zwierzakom! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.