Żywa Woda za darmo na telefon

Czerwone serduszka, ostre kamienie, dojrzałe, intensywnie kolorowe wisienki, a może kwaśne i soczyście żółte cytrynki? Co chciałbyś mieć jako tapetę na swoim wyświetlaczu? Współczesna technika daje wiele możliwości, ale nasze programy wyprzedzają ją przynajmniej o jeden krok. Teraz mamy również coś wyjątkowego specjalnie dla Ciebie! Od teraz Twoja tapeta w telefonie będzie wyglądała zupełnie inaczej – słowem obłędnie!

Darmowe gry na androida cieszą zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych. Ale dlaczego ograniczać się tylko do gier? Czy nie można cieszyć swoich oczu na co dzień? Okazuje się, że program Żywa Woda wskazuje wyraźnie, że jest to jak najbardziej możliwe! To właśnie ona ożywia zwyczajne tapety. Dzięki nim możesz mieć wrażenie, że wyświetlacz płynie. Może właśnie patrząc na ustawioną przez siebie tapetę poczujesz się jak na wakacjach? Przypomnisz sobie złocisty piasek, delikatnie muskający Twoje ramiona wiatr czy szum fal? To właśnie takie wrażenia ma większa część osób, która zdecydowała się na wypróbowanie Żywej Wody na swoim właśnie aparacie telefonicznym. I z pewnością nie żałują oni swojego wyboru!

Wszystkie współczesne gry za darmo to prawdziwe zestawienia pięknych obrazów z najróżniejszymi barwami. W rezultacie powstają niezwykłe obrazy, które mogą cieszyć ludzkie oko. Podobnie jest w przypadku zwykłych tapet, które są dodatkowo ożywione wirtualnymi kroplami. Efekt jest nie tylko niebanalny, ale z pewnością będzie w stanie ucieszyć nawet najbardziej wybrednego właściciela nowoczesnego androida! Dodatkowe, nieobowiązkowe funkcje aplikacji są płatne. Płatności realizowane są przy użyciu funkcji SMS telefonu. Wykaz wszystkich dodatkowych funkcji aplikacji znajduje się w regulaminie usługi, oraz jest dostępny po każdym uruchomieniem aplikacji.